Адвокати УКРАЇНИ

незалежне професійне інтернет видання

Про сервіс

        Сайт розміщений за адресою  https://clon.advocate.ua/ призначений для демонстрації сервісу з надання адвокатам України можливості створення та розміщення персонального блогу/сайту в доменній зоні advocate.ua.

   

      Кожному адвокату України надається можливість створити власний блог/сайт з адресою  “login.advocate.ua” де “login” це обране адвокатом ім’я (бажано прізвище адвоката). 

 

     Не можуть бути використані в якості “login”: назви населенних пунктів, загально вживані юридичні терміни, повні та скорочені назви державних органів, загально відомі абревіатури (за виключенням зареєстрованих на ім’я адвоката ТМ).

 

  Умови надання послуги:

  1. послуга надається виключно адвокатам;
  2. вартість послуги – 1500 грн/рік (оплата протягом 3 діб з моменту активації);
  3. до послуги включено: створення та розміщення сайту за зразком аналогічним сайту https://clon.advocate.ua/; доменне ім’я; хостінг; SSL сертифікат; наповнення сайту інформацією про власника; за потреби створення рубрик для публікацій.
  4. адвокатам які перебувають у ЗСУ послуга надається безкоштовно на весь період воєнного стану та 6 місяців після його закінчення.
  5. для отримання послуги та активації сайту адвокат має надіслати адміністратору наступні відомості: логін – логін який буду використовуватись для входу на сайт (литинецею); “login” – який буде використовуватись в адресі сайту; email; телефон – виключно той що міститься в ЄРАУ(застосовується з метою ідентифікації адвоката); а також всі відомості, які адвокат бажає розмістить на сайті та необхідні для заповнення сторінки “Про мене”;
  6. замовлення активації сайту, та усі відомості вказані у п. 5 можно направити: Viber, Telegram, WhatsApp – т. +38-066-035-92-12, email: [email protected]
  7. створення індівідуального дизайну та додавання функцій на потребу,  здійснюється за окрему плату.

 

Стажисти адвокатів мають можливість зарезервувати адресу сайта, вартість резервування 200 грн/рік, якщо стажист отримає свідоцтво адвоката до спливу року, 200 грн включаються до вартості послуги.

 

<

p style=”text-align: center”>Будь яка особа має можливість безкоштовно протестувати можливості сервісу, логін для входу “guest“, пароль “guest