Адвокати УКРАЇНИ

незалежне професійне інтернет видання

Поиск

Права військовозобов’язаних та військовослужбовців

Серед юридичних колізій, викликаних війною, на жаль нерідко зустрічаються неправомірні дії посадових осіб, що стосуються безпосередньо прав військовозобов’язаних та військовослужбовців, на кшталт неправомірного вручення повістки, складання хибного висновку ВЛК чи незаконного переведення військовослужбовця до іншої військової частини.
Сфера діяльності адвокатів з військових справ:
Врегулювання спорів, пов’язаних з порушенням прав військовозобов’язаних та військовослужбовців, входить до компетенції справ, що вирішує військовий адвокат. В сферу діяльності військових адвоката входить надання правової допомоги, що за певних обставин потребують військовослужбовці за контрактом, добровольці, бійці ТРО, члени їхніх родин та близькі родичі.
Адвокат Цибрій Тетяна Володимирівна надає вичерпні консультації з питань, віднесених до компетенції військового права, за необхідності проведе збір та підготовку необхідних документів, а також представляє інтереси військовозобов’язаних чи військовослужбовців під час розгляду справ в судових органах.
Звернення до кваліфікованого військового юриста – можливість впоратися з будь-якими ситуаціями, пов’язаними з незаконними діями керівництва. Адвокати з військових справ нашої компанії консультують з будь-якої проблеми, що виникає, і надають юридичну допомогу у найкоротші терміни.
При зверненні до адвоката Цибрій Тетяни Володимирівни Ви отримаєте від військового юриста:
• консультативну допомогу;
• розробку стратегії захисту ваших прав;
• представлення ваших інтересів у суді (за необхідності).
Кваліфікована допомога військового адвоката – юридично грамотне рішення всіх питань у межах законодавства України і позбавлення від помилок, допущених у ході самостійного вирішення проблеми.
Адвокат Цибрій Тетяна Володимирівна надає допомогу як військовий адвокат з питань :
– призов на військову службу
– звільнення з військової служби
– переведення з частини в частину
– проходження медичних комісій, оскарження висновків комісій
– оскарження наказів
– інші питання, які виникають при проходженні військової служби .
Мої контакти : 0993797441. Адвокат Цибрій Тетяна Володимирівна .