Адвокати УКРАЇНИ

незалежне професійне інтернет видання

Адвокат з кримінальних справ (проваджень). Кримінальний адвокат

Життя таке, що стати обвинуваченим у кримінальній справі може кожен, і свою невинуватість ще доведеться довести.

До такого розвитку подій людина часто буває не готова. Як же виплутатися з неприємної ситуації з найменшими наслідками, захистивши своє майбутнє?

Перший крок- заручитись підтримкою адвоката у кримінальних справах.

В Україні історично склалося, що за юридичною допомогою звертаються тоді, коли не бачать іншого виходу – іншими словами, тягнуть до останнього, втрачаючи дорогоцінний час. Обвинувачений впевнений у своїй невинуватості, проте не передбачає або не помічає, що система може працювати проти нього, йому не вистачає досвіду і знань, щоб відстояти свої права, – в результаті справа йде до суду.

Якщо Ви, Ваш родич чи знайомий потрапили у складну життєву ситуацію, яка підпадає під дію Кримінального кодексу, раджу Вам невідкладно звернутись за допомогою до адвоката з кримінальних проваджень.

Ведення кримінальних проваджень адвокатом включає в себе не тільки захист адвокатом  в суді, але і його активну участь на кожному етапі кримінального процесу. Консультація, розробка лінії захисту, участь у  слідчих діях, залучення необхідних фахівців, написання клопотань, присутність на всіх зустрічах підзахисного з представниками правоохоронних органів – все це основні обов’язки адвоката по кримінальним справам.

Адвокат у кримінальних справах Владислав Лаєвський забезпечить:

  •  захист підозрюваного в ході досудового розслідування;
  •  захист обвинуваченого в ході судового провадження у першій інстанції;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого в ході судового провадження в суді апеляційної інстанції;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого в ході судового провадження у Верховному Суді України;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого в ході кримінального провадження за нововиявленими обставинами;
  •  захист прав та інтересів свідка в ході кримінального провадження;
  •  представництво інтересів потерпілого в ході кримінального провадження;
  •  захист прав та інтересів засуджених під час виконання та відбування кримінальних покарань;
  •  захист прав та інтересів осіб при відшкодуванні шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду, в порядку, визначеному законом, а також відновлення репутації, якщо підозра, обвинувачення не підтвердилися.